Služby

NABÍZÍME:

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

KOSMETICKÉ RITUÁLY

Od hlavy až k patě prozářen(a) živým prouděním

Kosmetické ošetření začíná voňavou koupelí nohou. Stres dne se uvolní v teple a laskavé péči rozpouštějící starosti. Vše umocní uvítací nápoj pro dobrou náladu.

Ruce kosmetičky se Vás citlivě dotýkají odlehčenými plynoucími pohyby. Skutečným srdcem této péče je masáž obličeje, dekoltu, krční páteře, zábal a reflexní masáž chodidel. Povzbuzují se tak procesy regenerace a ozdravné procesy těla. Odbourávají se nahromaděné škodlivé látky, pomáhají se vylučovat a tím se posiluje imunitní systém. Nedílnou součástí je detailní poradenství pro muže i ženy, jak o sebe pečovat. Kosmetické ošetření vede k hlubokému uvolnění a zanechává pocit lehkosti a vnitřní rovnováhy. Pokožka bude opět zářit zdravím a krásou.

OŠETŘENÍ HOMEOPATICKOU KOSMETIKOU dr. Hauschka

Tajemství krásy máme ukryté v sobě.

Abychom odpoutali pozornost od všeho všedního, začínáme nohami, kterým často nevěnujeme dostatek péče. Teplá koupel s šalvějovou lázní prohřívá a prokrvuje nohy a najednou víte, jak je příjemné cítit své vlastní hřejivé nohy. Uvolnění hlavy podpoříme i uvolněním krční páteře a paží. Teď se nám může i lépe prokrvit obličej a my jsme připraveni přijmout vlastní kosmetické ošetření pleti, jehož součástí je lymfatická stimulace, prováděná pomocí rytmicky jemných tahů štětců a dlaní. Aktivuje se tak  proudění lymfy ve tkáních…..

Nádherné uvolňující pocity provázejí toto exkluzivní ošetření.

Proč je kosmetika Dr. Hauschka tak vyjímečná?
Vysoká kvalita této kosmetiky spočívá v použití jakostních bylin a léčivek. Pěstují se biodynamickým způsobem ve vlastních zahradách. Ručně se sbírají a dále se šetrně zpracovávají. Kombinace ojedinělého výrobního procesu jednotlivých rostlinných výtažků nevyžadují žádnou dodatečnou a syntetickou konzervaci a jsou lékařsky testovány. Přípravky stimulují zdravou rovnováhu pokožky a aktivují její přirozené síly, které vedou k vlastní nápravě.

LÁZEŇSKÁ PEDIKÚRA

Okuste nezapomenutelný zážitek z lázeňské pedikúry, která obsahuje prvky aromaterapie.

Tato pedikúra je kombinací klasické péče o nohy a luxusní  lázeňské procedury, která obsahuje uvítací nápoj, uvolňující koupel z aromatických bylin, změkčující zábal chodidel, velmi šetrné upravení nehtů rotačními nástroji, ošetření pokožky chodidel, proteinový peeling, maska a reflexní masáž chodidel. Podle přání lakování nehtů. Tato pedikúra je požitkem pro všechny vaše smysly.

PÉČE O RUCE

Parafín používaný na zábaly je speciální vosk, který se získává z ropy, je obohacen o vitaminy a umí zadržovat teplo. Vrstva parafínu dokáže tedy končetiny prohřát a tím uvolnit svaly a klouby, zvýšit krevní oběh a otevřít póry. Díky aplikaci parafínu se odstraní odumřelé a suché části pokožky, kůže se zjemní a vyživí a je schopna daleko lépe vstřebat vyživující složky kosmetických přípravků. V podstatě působí jako malá sauna. Vaše ruce budou po aplikaci parafínového zábalu krásné a jemné.

REGENERAČNÍ A SPORTOVNÍ MASÁŽE

Přestože se nehonosí vůní exotických dálek, její účinnost je velmi efektivní. Klasická masáž v dnešní době představuje skvělou alternativu k odstranění následků našeho uspěchaného životního stylu plného stresu, nedostatku pohybu a jednostranným zatěžováním organizmu. Tento způsob života je častou příčinou bolesti zad a hlavy, ztuhlosti pohybového aparátu. Laskavé ruce s účastí a plné dobré vůle vyvolají změny fyzického, tak i psychického rázu, ovlivní tok energie.

NABÍDKA SPOLUPRÁCE V OBLASTI ZDRAVOTNÍ PREVENCE

Zapojením do obchodního projektu v oblasti zdravotní prevence se lidé učí docílit dlouhodobé změny životního stylu, zodpovědný přístup k vlastnímu zdraví, ale také jak dělat vědomý byznys v souladu se základními hodnotami, jakými jsou čestnost, soucit, důvěryhodnost, odvaha, láska a lidskost, spravedlnost – hodnoty, které nikdy nezastarají. S tím souvisí témata jako sebeřízení, sebekontrola, plánování, spolupráce a další.